I dënuar në Itali për trafikim të qenieve njerëzore, arrestohet në Shqipëri autori (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:31 17-01-2017 I dënuar në Itali për trafikim të qenieve njerëzore, arrestohet në Shqipëri autori (EMRI) ilustruese

Policia e Elbasanit ka arrestuar Astrit Gaxhon, i cili ka qenë në kërkim nga Zyra Qendrore Kombëtare Interpol Roma.

Astrit Gaxho ishte dënuar me 11 vite e 11 muaj burg në Itali për veprën penale “ Organizim të trafikut të qenieve njerëzore”. Vetëm sot është bërë i mundur arrestimi i tij nga policia e Elbasanit.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përqafimi i sinqertë i këngëtarit dhe moderatores së njohur shqiptare: 12 vite miqësi e pastër
Digjet makina në Tiranë, policia dhe zjarrfikësja me urgjencë në vendngjarje »
Article Logic
Execution time: 0.01066780090332
array(1) { ["section"]=> string(92) "i-denuar-ne-itali-per-trafikim-te-qenieve-njerezore-arrestohet-ne-shqiperi-autori-emri-65804" }