I dënuar për vrasje, ndërron jetë në spitalin e burgut një person (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:01 22-03-2017 I dënuar për vrasje, ndërron jetë në spitalin e  burgut një person (Emri)

Një i dënuar me burg për vrasje ka ndërruar jetë sot në spitalin e burgut në Tiranë.

Bëhet fjalë për shtetasin Zef Kola i cili ishte i dënuar me 22 vjet heqje lirie.

Mësohet se Kola ishte shtruar në spital pasi vuante nga tromboza.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkatërrohet banda shqiptare e drogës në Toskana, merr fund klani “Kasa” (EMRAT DHE SKEMA)
“Parku Olimpik i Tiranës” do të hapë dyert shumë shpejt, ja si duket brenda (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010148048400879
array(1) { ["section"]=> string(75) "i-denuar-per-vrasje-nderron-jete-ne-spitalin-e-burgut-nje-person-emri-72791" }