I dënuari mori lejen dhe u arratis, arrestohet pas tre muajsh

Publikuar tek: aktualitet, më 09:22 17-02-2015 I dënuari mori lejen dhe u arratis, arrestohet pas tre muajsh

Një i dënuar është arrestuar nga policia pasi ishte shpallur në kërkim që më 29 nëntor të vitit 2014.

Pëllumb Zylali, 50 vjeç, kishte marrë lejen shpërblyese dhe duhej të kthehej në qeli pikërisht ditën e 29 nëntorit kur ai u arratis.

Policia e arresto të dënuarin në pikën kufitare të Kapështicës kur po tentonte të kalonte në shtetin grek.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 7 vjet Kosovë e Pavarur, urojnë Rama dhe Basha dhe Berisha
‘’Newborn’’ lyhet me të zezë, simbolizohet eksodi i shqiptarëve të Kosovës »
Article Logic
Execution time: 0.012747049331665
array(1) { ["section"]=> string(65) "i-denuari-mori-lejen-dhe-u-arratis-arrestohet-pas-tre-muajsh-3577" }