I dërgoi zile e dashura, Basha i hap telefonin pogradecarit: Desi, një sekond se është në takim (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:02 09-05-2019 I dërgoi zile e dashura, Basha i hap telefonin pogradecarit: Desi, një sekond se është në takim (VIDEO)

Kreu i PD-së Lulzim Basha mbajti ditën e sotme një takim me qytetarët e Pogradecit.

Gjatë takimit Basha i kërkoi telefonin njërit prej qytetarëve, por teksa ishte duke folur filloi të bjerë zilja e telefonit.

Kreu i PD-së e hapi telefonit e Pogradecarit dhe i foli personit në anë tjetër të telefonit: ‘Desi, një sekond se është në takim’

Më pas Basha ia dorëzoi telefonin të zotit duke shkaktuar të qeshura.

‘Nuk tregova ndonjë sekret apo jo, se Desi ishte një ikonë me sytë me zemra’, tha kreu i PD-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073299407958984
array(1) { ["section"]=> string(105) "i-dergoi-zile-e-dashura-basha-i-hap-telefonin-pogradecarit-desi-nje-sekond-se-eshte-ne-takim-video-163592" }