I dërgojnë në shtëpi 20 kg kokainë, ja çfarë bën çifti i të moshuarve

Publikuar tek: bota, më 16:36 02-05-2019 I dërgojnë në shtëpi 20 kg kokainë, ja çfarë bën çifti i të moshuarve

Dy të moshuar në shtetin e Australisë mbetën me gojë hapur kur hapen kutinë që i kishte ardhur në shtëpinë e tyre.

Brenda në kuti dy të moshuarit gjetën 20 kilogram kokaine me vlerë totale prej 10 milion dollarësh. Të shokuar dhe të frikësuar ata lajmëruan direkt policinë.

Policia vendase nuk e besonte kur dëgjoi çiftin, i cili pohonte se kishte ardhur në shtëpinë e tyre një dergesë të cilën ata nuk e porositën. Pas kontrollit të bërë u zbulua se dy të moshuarit s’kishin asnjë lidhje me kutinë e dërguar dhe tani autoritetet vendase po hetojnë çështjen që të gjejnë dërguesin.

Me siguri që dy të moshuarit do të kontrollojnë më mirë herën tjetër para se të pranojnë një kuti të dërguar.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010479927062988
array(1) { ["section"]=> string(75) "i-dergojne-ne-shtepi-20-kg-kokaine-ja-cfare-ben-cifti-i-te-moshuarve-162706" }