'I dërgon letra Bashës sikur me e pas dashnore', Rama kapet me komentuesin: Nuk e kupton që është edhe për ty

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:47 26-05-2019 'I dërgon letra Bashës sikur me e pas dashnore', Rama kapet me komentuesin: Nuk e kupton që është edhe për ty

Kryeministri Edi Rama i dërgoi sot letrën e 5-të kryedemokratit Lulizim Basha.

 

Mes të tjerash Rama i kërkonte Bashës sërish dialog, ndërsa shtyu edhe hapjen e fushatës elektorale nga 31 maj për në 1 qershor, për shkak të protestës së radhës së opozitës.

Ndërkohë, në profilin e tij në Facebook, të shumtë kanë qenë ata që e kanë kritikuar kreun e qeverisë lidhur me mënyrën e zgjedhur së komunikuar me letra.

Ndërsa njërit prej tyre kryeministri nuk ka hezituar t'i përgjigjet.

Replikat:

Ndjekësi: Hahahahaa tallu me këtë popull tallu o i madhi Skënderbe. Në vend që të bësh diçka për Shqipërinë del dhe dërgon letra Bashes si me e pas dashnore. Je bere bajat pa pik shije leximi

Rama: S’të vë faj aspak që s’kupton se këto letra janë edhe për ty edhe për këdo që ka vërtetë interes të kuptojë më shumë, lidhur me këtë situatë e me pozicionet e palëve! Përqafime

ooooooooooaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.02168607711792
array(1) { ["section"]=> string(112) "i-dergon-letra-bashes-sikur-me-e-pas-dashnore-rama-kapet-me-komentuesin-nuk-e-kupton-qe-eshte-edhe-per-ty-165763" }