I ‘detyruar’ ti bindet rregullave të Ramës, Gregu 'mërzitet' në izolim: Ndonjëherë asgjëja është gjëja më e vështirë për t’u bërë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:49 29-03-2020 I ‘detyruar’ ti bindet rregullave të Ramës, Gregu 'mërzitet' në izolim: Ndonjëherë asgjëja është gjëja më e vështirë për t’u bërë Greg Rama

Greg Rama djali i kryeministri Edi Rama si duket është mërzitur nga izolimi në shtëpi për shkak të koronavirus që po përhapet me shpejtësi.

Këtë e ka bërë me dije vetë Gregu i cili përmes një thënjeje të shpërndarë në rrjete sociale na ka treguar se sa e vështirë është të mos bësh asgjë. 

 “Ndonjëherë asgjëja është gjëja më e vështirë për t’u bërë”, thuhet në foton e shpërndarë nga djali i kryeministrit.

Siç duket edhe Gregu si të gjithë qytetarët e tjerë është i “detyruar” t’u bindet rregullave të vendosura nga Rama për të penguar përhapjen e koronavirus, pasi mesa duket as ai nuk e ka aspak me dëshirë të shkëputet nga aktivitetet e përditshme dhe të qëndrojë i izoluar duke mos bërë asgjë.

91678262_1082616322092626_5454086520019353600_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091550350189209
array(1) { ["section"]=> string(130) "i-detyruar-ti-bindet-rregullave-te-rames-gregu-merzitet-ne-izolim-ndonjehere-asgjeja-eshte-gjeja-me-e-veshtire-per-t-u-bere-200499" }