I dha fitoren Real Madridit, Ronaldo reagon ashpër: Se di pse kontestojnë, do ishte gol gjithsesi

Publikuar tek: sport, më 05:49 12-04-2018 I dha fitoren Real Madridit, Ronaldo reagon ashpër: Se di pse kontestojnë, do ishte gol gjithsesi Cristiano Ronaldo

Pas përfundmit të takimit Real Madrid- Juventus, 1-3, ka folur për mediat dhe Cristiano Ronaldo.

Portugezi që shënoi golin e vetëm për Realin tha për mediat se nuk e kupton përse ka kaq shumë kontestime për penalltinë. “Nuk e di përse ka kaq shumë protesta për penalltinë. SIhte një ndërhyrje nga mbrapa, nëse nuk do ishte penallti, Vasquez do kishte shënuar”.Newsport.al/

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.098798036575317
array(1) { ["section"]=> string(101) "i-dha-fitoren-real-madridit-ronaldo-reagon-ashper-se-di-pse-kontestojne-do-ishte-gol-gjithsesi-116565" }