I dha fund jetës brenda lokalit të tij në Korçë, zbulohen shkaqet që çuan 45 vjeçarin drejt aktit ekstrem

Publikuar tek: aktualitet, më 11:08 04-11-2019 I dha fund jetës brenda lokalit të tij në Korçë, zbulohen shkaqet që çuan 45 vjeçarin drejt aktit ekstrem Lagjia '1Maji' në Korçë

Një ngjarje tronditëse u shënua pak pas mesditës të së dielës, në Korçë, ku një 45 vjeçar i dha fund jetës me armë gjahu në lokalin në pronësi të tij.

Viktima ishte Viktor Bardhoshi, baba i dy vajzave.

Bardhoshi e kishte hapur lokalin prej disa vitesh por për shkak të depresionit, me të cilin po përballej kohët e fundit, e ka mbajtur mbyllur.

Sipas familjarëve, burri kishte filluar të merrte mjekim për depresionin, por nuk ia doli dhe i dha fund jetës.

Blutë e Korçës, kanë marrë në pyetje familjarët e 45-vjeçarit, të cilët të tronditur nuk kanë dashur të japin shumë detaje mbi shkaqet që kanë ndikuar ngjarjen e rëndë.

Ndërkaq, hetuesit po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes, me qëllim përjashtimin e mënyrave të tjera dhe verifikimin e vetëvrasjes.

Me anë të kamerave të sigurisë në bizneset pranë lokalit të 45-vjeçarit, po verifikohet nëse në lokal ka hyrë person tjetër përveç pronarit gjatë mesditës e së dielës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090548992156982
array(1) { ["section"]=> string(111) "i-dha-fund-jetes-brenda-lokalit-te-tij-ne-korce-zbulohen-shkaqet-qe-cuan-45-vjecarin-drejt-aktit-ekstrem-184626" }