I dha fund lidhjes, 50 vjeçari shqiptar i pret me xham fytin ish-të dashurës

Publikuar tek: bota, më 15:06 21-05-2018 I dha fund lidhjes, 50 vjeçari shqiptar i pret me xham fytin ish-të dashurës Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Poveromo të Italisë, ku një 50 vjeçar shqiptar ka sulmuar me xham ish-të dashurën e tij duke i prerë asaj fytin.

Sipas mediave vendase, çifti kishin pasur një debat të gjatë ndërkohë që 40 vjeçarja kishte vendosur t’i jepte fund lidhjes së tyre.

Gruaja ka arritur të shpëtojë vetëm falë një operacioni disa orësh dhe 50 qepjeve, ndërkohë që është bërë i mundur arrestimi i shqiptarit.

Sakaq policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0040390491485596
array(1) { ["section"]=> string(82) "i-dha-fund-lidhjes-50-vjecari-shqiptar-i-pret-me-xham-fytin-ish-te-dashures-121582" }