I dha ushqim falas kur ishte fëmijë, gjendet gruaja që kërkonte Ronaldo

Publikuar tek: sport, më 20:32 19-09-2019 I dha ushqim falas kur ishte fëmijë, gjendet gruaja që kërkonte Ronaldo Cristiano Ronaldo ne intervisten me gazetarin britanik Piers Morgan

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo në një intervistë dje për gazetarin britanik Piers Morgan u shpreh se kishte një peng që nga fëmijëria, të gjente gruan që i kishte dhënë ushqim falas kur ishte 12 vjeç.

Ai tha se një grua që punonte në McDonalds e kishte ndihmuar në atë kohë duke i dhënë ushqim falas pasi ai ishte shumë i varfër, dhe sot dëshironte ta gjente, ta shpërblejë për gjestin e saj. Mirëpo, disa orë pas intervistës, gazetari britanik Piers Morgan ka shkruar në Twitter, duke thënë “Njoftim: Ne mund të kemi gjetur Ednën…"

Screenshot_3.jpg

“Ne ishim të urritur. Kishim një McDonald’s ngjitur me stadiumin, trokitëm te dera dhe kërkuam të na jepnin ndonjë hamburger. Aty ishte gjithmonë Edna me dy vajza të tjera. Nuk i kam gjetur dot më”.

“Kam pyetur njerëzit në Portugali. McDonald’s është mbyllur por shpresoj që kjo intervistë do të ndihmojë për t’i gjetur”, tha futbollisti 34-vjeçar i Juventus.

“Dua t’i ftoj në Torino ose Lisbonë, sepse kam diçka edhe unë për t’i dhënë”, shtoi ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022310018539429
array(1) { ["section"]=> string(77) "i-dha-ushqim-falas-kur-ishte-femije-gjendet-gruaja-qe-kerkonte-ronaldo-179073" }