I dyshuari me koronavirus ia fut vrapit, mjekët e ndjekin nga pas (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 09:30 10-04-2020 I dyshuari me koronavirus ia fut vrapit, mjekët e ndjekin nga pas (FOTO) Mjeket ndjekin te dyshuarin me koronavirus

Një ngjarje jo shumë e zakontë ka ndodhur në Rusi, ku një i dyshuar me koronavirus ka detyruar mjekët ta ndjekin nga pas me vrap.

E gjithë kjo skenë është fotografuar nga kamera amatore dhe është shpërndarë në rrjetet sociale.

Ndryshe nga shumë pacientë që shtrohen vetë në spital, ky rus vendosi se do të sihte më mirë që të kurohej vetë.

Nuk dihet nëse ky person u kap nga mjekët ose jo, por shpresojmë që të mos ketë infektuar persona të tjerë.

6-3.jpg5-3-1000x513.jpg1-6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094108581542969
array(1) { ["section"]=> string(76) "i-dyshuari-me-koronavirus-ia-fut-vrapit-mjeket-e-ndjekin-nga-pas-foto-202069" }