I eleminuan vajzën nga ‘The voice’, irritohet ish-bashkëshortja e Saimir Çilit: Faleminderit Miriam që na e bëre të qartë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:54 13-04-2019 I eleminuan vajzën nga ‘The voice’, irritohet ish-bashkëshortja e Saimir Çilit: Faleminderit Miriam që na e bëre të qartë…

Ish-bashkëshortja e këngëtarit shqiptar Saimir Çili është revoltuar me stafin e ‘The voice kids’, pasi gjatë mbrëmjes së djeshme kanë eleminuar vajzën e saj.

Suela Kalaja ka postuar një status në ‘Facebook’, ku shprehet se janë manipuluar votat dhe se shikonte prindër të cilët ishin të sigurtë për finale e fëmijëve të tyre.

Suela thotë se Iseas i kanë ardhur që tani tre oferta nga producentë jashtë Shqipërie.

Statusi i plotë:

ISEA fitoiiiii . Fitoi perballe 15-16 vjecareve ,adoleshente tashme dhe arriti ne zemrat e publikut . Duartrokitem cdo konkurent sic duhet te ndodhi. Isea I perqafoi te gjithe, ish e zhgenjyer per arrogacen qe mesohen qe tani ( jo te gjithe)po aq sa une , kur shikoja familjare te heshtur qe kurseheshin ne duartrokitje, mos i merrej fama femijes se tyre. Shikoja prinder te sigurt per finalen, ndryshe nga ajo qe ndodhi me mua. Kushdo qe do humbiste Isea do e perqafonte fort bashke me mua(nese do e kalonim) . Ne e dinim qe dhe deri ketu ish merite e Forces shpirterore dhe talentit te saj. Por jetojme ne Shqiperi. Isea doli me dinjitet...Per te trokitur tashme ne dyer te medha. Me falni per votat qe shpenzuat se jam e sigurt qe nuk u moren parasysh fare. Qe tani ka tre producente qe kane hapur dyert Jashte Shqiperie per te;). Ata sikurse Voice Global qe e nxori Shqiperine te treten me Isean ne rrang Global, tashme mund te jene Shkallet e saj . Pikerisht ata qe as e dinin kush ishim

Ps . Faleminderit Renis Gjoka per mbeshtetjen dhe te tjere qe e vleresuan por deri aty munden. Faleminderit kush s’e mbeshteti dhe uli syte e mbylli veshet para nje talenti .Faleminderit Miriamit qe na e beri te qarte qe ne fillim.Kenga e Finales qe aq shume e priste, shume shpejt do e kemi cover. Listen Beyoncé. FALEMINDERIT SHUUUUME!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095908641815186
array(1) { ["section"]=> string(124) "i-eleminuan-vajzen-nga-the-voice-irritohet-ish-bashkeshortja-e-saimir-cilit-faleminderit-miriam-qe-na-e-bere-te-qarte-160271" }