I flasin për Enver Hoxhën, shpërthen Elton Ilirjani: Sa turp që e përmendni me mall k**en që ju ka q*r*

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:07 15-10-2019 I flasin për Enver Hoxhën, shpërthen Elton Ilirjani: Sa turp që e përmendni me mall k**en që ju ka q*r*

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar prirjet e tij seksuale është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku reagon herë pas here për ngjarjet aktuale në vend.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto nga tualeti dhe ia dedikon të gjithë atyre që i përmendin diktatorin Enver Hoxha.

Statusi i plotë:

Për ata që më përmendin Kriminelin Enver Hoxha kam këtë puthje nga kjo halja Sa turp që e përmendni me mall Henver Koqën dhe K*** e tjera që ju kanë q*** në b**** me shekuj! Po po, ju kanë q**** në b**** si popull dhe vazhdojne t’ju q****!

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020350217819214
array(1) { ["section"]=> string(106) "i-flasin-per-enver-hoxhen-shperthen-elton-ilirjani-sa-turp-qe-e-permendni-me-mall-k-en-qe-ju-ka-q-r-182156" }