I ftohti i acartë, gjendet i vdekur një burrë në mes të rrugës në Korçë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:51 05-01-2019 I ftohti i acartë, gjendet i vdekur një burrë në mes të rrugës në Korçë (EMRI)

Një burrë është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm te rruga e fshatit Ravonik në Korçë.

 Mësohet se viktima është Jani Poda 58 vjeç. Sakaq bëhet me dije se 58-vjeçari ka qenë duke lëvizur me biçikletë dhe dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e të ftohtit.

58-vjeçari është viktima e parë si pasojë e temperaturave të ulta e shënuar për këtë vit.  

Moti i acartë dhe temperaturat shumë të ulta kanë përfshirë vendin ditët e fundit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rreth 58 mijë të huaj kanë zgjedhur Shqipërinë për të jetuar, zbuloni arsyet
Borë dhe acar në gjithë vendin, mësoni gjendjen e rrugëve dhe kushtet e qarkullimit të automjeteve »
Article Logic
Execution time: 0.013125896453857
array(1) { ["section"]=> string(82) "i-ftohti-i-acarte-gjendet-i-vdekur-nje-burre-ne-mes-te-rruges-ne-korce-emri-147574" }