I ftohti i merr jetën një personi në Durrës, u gjet i vdekur nga kalimtarët

Publikuar tek: aktualitet, më 17:27 07-01-2017 I ftohti i merr jetën një personi në Durrës, u gjet i vdekur nga kalimtarët

Një person ka ndërruar jetë ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Raportohet se viktima është rreth 35 vjeç dhe dyshohet se ka vdekur si pasojë e motit të ftohtë.

Personi ishte endacak dhe rrinte në lagjen 17 të këtij qyteti, ndërsa kanë qenë kalimtarët ata që e kanë gjetur të vdekur.

I gjithë vendi është prekur nga moti i ftohtë dhe kjo ka shtuar rrezikun për njerëzit që kanë rrugën shtëpi të tyren.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gripi u shkaktua nga uji i Bovillës? Denoncimi bëhet publik nga eksperti
Reduktohet në 6 numri i fiderave me defekt, Tirana, Kukësi dhe Burreli janë rajonet me probleme me energjinë »
Article Logic
Execution time: 0.012285947799683
array(1) { ["section"]=> string(80) "i-ftohti-i-merr-jeten-nje-personi-ne-durres-u-gjet-i-vdekur-nga-kalimtaret-64875" }