I ftohti i tmerrshëm në Kukës, lojtarët e Flamurtarit flenë me xhupa dhe kapuçë në hotel

Publikuar tek: sport, më 16:31 10-12-2016 I ftohti i tmerrshëm në Kukës, lojtarët e Flamurtarit flenë me xhupa dhe kapuçë në hotel

Flamurtari u grumbullua dje për ndeshjen e radhës kundër Kukësit që u luajt sot në orën 14:00.

Ekipi vlonjat u akomodua në një nga hotelet e qytetit verilindor, ndërsa temperaturat kanë qenë shumë të ulëta.

Një gjë të tillë e tregon edhe fotoja e postuar nga Tomislav Bushiç, sulmuesi i Flamurtarit që duket i mbështjellë me xhup dhe kapuç në krevat i mbuluar edhe me batanije gjatë mbrëmjes së djeshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070869922637939
array(1) { ["section"]=> string(93) "i-ftohti-i-tmerrshem-ne-kukes-lojtaret-e-flamurtarit-flene-me-xhupa-dhe-kapuce-ne-hotel-62245" }