I gjetën një fëmijë në bagazh, policia serbe arreston shoferin shqiptar

Publikuar tek: rajon, më 09:11 18-08-2019 I gjetën një fëmijë në bagazh, policia serbe arreston shoferin shqiptar

Një shqiptar është arrestuar në pikën kufitare të Merdarës nga policia serbe.

Sipas mediave arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak se shoferit shqiptar i është gjetur një fëmijë në bagazh.

Pas këtij konstatimi, shoferi shqiptar është marrë në pyetje nga policia serbe por ende nuk është zbardhur ajo çfarë ka deklaruar pasi edhe ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së kaluar.

Ndërkaq, nuk është bërë me dije as identiteti i shoferit si dhe fëmijës që kishte në bagazhin e makinës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010006904602051
array(1) { ["section"]=> string(77) "i-gjeten-nje-femije-ne-bagazh-policia-serbe-arreston-shoferin-shqiptar-175661" }