'I goditi policia me qytë pistolete', VIDEO FLAGRANTE që nxjerr bllof Berishën: Babë e bir u rrahën brutalisht nga protestuesit

Publikuar tek: aktualitet, më 13:44 03-06-2019 'I goditi policia me qytë pistolete', VIDEO FLAGRANTE që nxjerr bllof Berishën: Babë e bir u rrahën brutalisht nga protestuesit

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot pamjet nga spitali i Traumës, ku dy protestues babë e bir, Ymer dhe Erion Çela ishin të plagosur rëndë.

Berisha hodhi akuza të rënda duke u shprehur se protestuesit janë goditur nga policët me qytë pistolete.

Mirëpo, Newsbomb.al sjell pamjet të cilat rrëzojnë deklaratën e Berishës. Në pamje shihet se protestuesit janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin. I moshuari Ymer Çela, si dhe djali i tij shihen se janë dhunuar brutalisht nga vetë protestuesit e tjerë.

Si pasojë e kësaj Ymer Çela ka marrë një plagë të madhe në kokë, pasi është goditur me shufër hekuri, po ashtu u plagos edhe i biri.

Postimi i Berishës:

aaaaaaaaaaaa (1).jpg

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093719959259033
array(1) { ["section"]=> string(130) "i-goditi-policia-me-qyte-pistolete-video-flagrante-qe-nxjerr-bllof-berishen-babe-e-bir-u-rrahen-brutalisht-nga-protestuesit-166773" }