“I got you”, Bebe Rexha bublikon këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:56 28-10-2016

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga titullohet “I got you” dhe vjen pa videoklip.

Edhe pse pa videoklip kënga e saj ka patur interes të madh pasi ka marrë mijëra klikime nga fansat e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028645992279053
array(1) { ["section"]=> string(53) "i-got-you-bebe-rexha-bublikon-kengen-e-re-vodeo-57654" }