I hapin arkivën e para 20 viteve edhe Adi Krastës, transformimi i madh i moderatorit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:45 04-03-2017 I hapin arkivën e para 20 viteve edhe Adi Krastës, transformimi i madh i moderatorit (FOTO)

Një nga personalitetet më të shquara të ekranit e medias shqiptare, Adi Krasta, 20 vite më parë.

Moderatori i ’97-ës, në kohët më të vështira për Shqipërinë, ia dilte të përcillte te publiku mirësinë dhe profesionalizmin e tij.

Të gjithë e deshën Adin atëhere dhe vazhdojnë ta duan edhe më shumë sot pas 20 vitesh, pasi Krasta tanimë është kthyer në një “brend” mediatik, në emblemën e gazetarisë.

hap.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0060839653015137
array(1) { ["section"]=> string(94) "i-hapin-arkiven-e-para-20-viteve-edhe-adi-krastes-transformimi-i-madh-i-moderatorit-foto-70736" }