I heq siguresën granatës për një foto, i riu ndahet më dysh nga shpërthimi

Publikuar tek: bota, më 19:14 28-11-2017 I heq siguresën granatës për një foto, i riu ndahet më dysh nga shpërthimi

Një djalë i ri ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi i ka shpërthyer në dorë një granatë.

Djali rus nga qyteti Labinsk i kishte hequr siguresën granatës për të realizuar një fotografi dhe më pas ia kishte dërguar një shoku në telefon.

Por gjatë tentativës për ta vënë sërish siguresën, ai nuk ia doli siç duhet dhe shpërthimi i mori jetën.

Në tekstin e mesazheve të bëra publike nga policia ruse, ai i thotë shokut “Varet se çfarë nënkupton me OK”, dhe i dërgon foton e granatës.

Më pas shoku i shkruan “Ku je?” por nuk merr asnjë përgjigje prej tij.

sdgferger5h4rh4eh4h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Javën tjetër ndodh “superhëna”, ja çfarë pritet të shkaktojë
Alkooli apo kanabis, kush të bën më shumë keq? Shkenca jep përgjigjen »
Article Logic
Execution time: 0.01136589050293
array(1) { ["section"]=> string(80) "i-heq-siguresen-granates-per-nje-foto-i-riu-ndahet-me-dysh-nga-shperthimi-101131" }