I ikën makina bashkë me maskën brenda, ministren franceze e zë frika, mbulon fytyrën me duar (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 21:00 15-07-2020 I ikën makina bashkë me maskën brenda, ministren franceze e zë frika, mbulon fytyrën me duar (VIDEO) Agnès Pannier-Runacher

Një incident i ka ndodhur sot ministres së Francës për Industrinë, Agnès Pannier-Runacher, të cilën e zuri frika pasi konstatoi që kishte harruar maskën në makinë.

Ajo shkoi për festimet në Paris për Festën Kombëtare ose siç quhet ndryshe Dita e Bastijës. Kur zbriti nga makina ajo ishte pa maskë, dhe menjëherë u kujtua, por ishte vonë pasi makina u largua.

Ajo filloi të bënte veprime "të pakontrolluara", duke mbuluar fytyrën me dorë dhe kërkoi për një maskë. Një grua që ishte aty pranë i dha një maskë dhe ajo e vuri menjëherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099771022796631
array(1) { ["section"]=> string(103) "i-iken-makina-bashke-me-masken-brenda-ministren-franceze-e-ze-frika-mbulon-fytyren-me-duar-video-213947" }