I izoluar për shkak të pandemisë, Blero takohet me vajzën pas tre muajsh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:43 28-05-2020 I izoluar për shkak të pandemisë, Blero takohet me vajzën pas tre muajsh

Për shkak të koronavirusit qytetarët u detyruan të qëndrojnë të izoluar, duke bërë kështu qëndrimin larg personave të zemrës.

Kështu ka ndodhur dhe me këngëtarin e njohur Blero Muharremi i cili për shkak të izolimit ka qëndruan larg vajzës së tij, Tara për tre muaj.

Blero më në fund ka arritur të takojë vajzën e tij dhe këtë e ka bërë me dije me anë të një postimi në ‘Instagram’. Në foton e publikuar Blero ka shkruar se mbas 3 muajsh ka takuar ‘dritën e syve’

“Mas gati 3 muaj e takova dritën e syve të mi. Tara ime” shkruan Blero ndërsa shkrimin e ka shoqëeuar edhe me një zemër.

Tara ka ardhur në jetë nga matresa që ka pasur Blero me Teuta Krasniqin. Kujtojmë që këngëtari tani është i martuar me Afrona Dikën.

blero.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011020183563232
array(1) { ["section"]=> string(78) "i-izoluar-per-shkak-te-pandemise-blero-takohet-me-vajzen-pas-tre-muajsh-208165" }