I japin fund jetës me vetëhelmim 14 vjeçarja dhe 36 vjeçarja në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 12:34 08-08-2015 I japin fund jetës me vetëhelmim 14 vjeçarja dhe 36 vjeçarja në Durrës Foto ilustruese

Një grua 36 vjeçare me inicialet V.Xh dhe një e mitur i kanë dhënë fund jetës me vetëhelmi.

Rasti i parë regjistrohet në Prezë dhe dyshohet se gruaja ka qenë në gjëndje depresive, ç’ka e ka çuar edhe në aktin vetëvrasës. 36-vjeçarja gjeti vdekjen në Qendrën Spitalore “Nënë Tereza”.

Rasti i dytë regjistrohet në fshatin Katund i Ri. 14 vjeçarja ka pirë një sasi të madhe fotoksine. Familjarët i kanë thënë policisë se vajza ishte e mbyllur dhe e rezervuar nga momenti që bëri një ndërhyrje kirurgjikale, pas një problemi shëndetësor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dërgohet në Itali 27 vjeçari, i shiti kokainë një shtetasi shqiptar
Kanabis edhe në Korçë, asgjësohen 516 rrënjë, asnjë i arrestuar »
Article Logic
Execution time: 0.011385917663574
array(1) { ["section"]=> string(76) "i-japin-fund-jetes-me-vetehelmim-14-vjecarja-dhe-36-vjecarja-ne-durres-17996" }