I jep lajmin e shtatzënisë, Beatrix Ramosaj 'çmend' nënën e saj (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:56 01-04-2018 I jep lajmin e shtatzënisë, Beatrix Ramosaj 'çmend' nënën e saj (FOTO) Beatrix Ramosaj dhe Antigona Ramosaj

Në ditën e 1 Prillit mund të thuash gënjeshtra pafund. 

E quajtur si dita e gënjeshtrave, është padyshim një nga ditët më të përfolura të vitit. Të gjithë kanë shfrytëzuar rastin të thonë sa më shumë të pavërteta ditën e sotme dhe të shumtë kanë qenë dhe personazhe nga bota e showbizit.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka bërë një shaka me nënën e saj, por që padyshim e ka “çmendur” këtë të fundit.

Ajo i dërgon një foto ku shihen disa teste shtatzënie pozitivë. Antigona Ramosaj e pyet të bijën "Kush" dhe e ka telefonuar, por Beatrix për të mos prishur shakanë, nuk e ka hapur telefonin, por vetëm i shkruan “Jam keq”.

-640-0-5ac0f34bf001d_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rruga e Kombit / Qeveria do kryejë ekspertizën, dëmet janë TË MËDHA: Do paguhen nga buxheti i shtetit (FOTO)
Trafikonte vepra antike, arrestohet në Kakavijë 31-vjeçari (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010174036026001
array(1) { ["section"]=> string(72) "i-jep-lajmin-e-shtatzenise-beatrix-ramosaj-cmend-nenen-e-saj-foto-115313" }