I jepet lamtumira e fundit Ibrahim Bashës, homazhe edhe në xhami

Publikuar tek: aktualitet, më 09:42 25-06-2015 I jepet lamtumira e fundit Ibrahim Bashës, homazhe edhe në xhami Ibrahim Basha

Efektivit të RENEA-s, Ibrahim Basha do t’i jepet lamtumira e fundit ditën e sotme nga të afërmit , miqtë dhe dashamirësit. Në oërën 13 në nder të 31-vjeçarit , i cili ishte besimtar i devotshëm mysliman, do të kryhet një nderim i veçantë në xhaminë e Ethem Beut, ndërsa në orën 14:00 do të organizohen homazhe në Pallatin e Brigadave.

.

31 vjeçari Ibrahim Basha , u vra në krye të detyrës në fshatin Lazarat. Ibrahim Basha ka qenë pjesë e Batalionit Special të Ushtrisë dhe prej 6 muajsh ishte bërë pjesë e Forcave Speciale RENEA.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 9 të arrestuar në një ditë, për ngacmim seksual, vjedhje, shkelje të qarkullimit rrugor
Kryebashkiaku i Mirditës, koncert vetëm për ata që e votuan »
Article Logic
Execution time: 0.011077880859375
array(1) { ["section"]=> string(69) "i-jepet-lamtumira-e-fundit-ibrahim-bashes-homazhe-edhe-ne-xhami-14610" }