I ka lënë të gjithë gojëhapur, kush është vajza e deputetes shqiptare që po ‘djeg’ rrjetin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:00 18-06-2019 I ka lënë të gjithë gojëhapur, kush është vajza e deputetes shqiptare që po ‘djeg’ rrjetin

Doruntina është vajza e deputetes nga Kosova Donika Kadaj, e cila ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Nga fotot e publikuara, ajo duket një kaçurrelse plot sharm dhe ëmbëlsi. Linjat perfekte të 18-vjeçares bien menjëherë në sy të çdo shikuesi.

Doruntina vazhdon studimet në vit të parë në Fakultetin e Drejtësisë në Prishtinë.

Nuk dihet nëse do të merret me politikë si e ëma, por për aparatin fotografik është një figurë tepër joshëse.

-640-0-5d090d77bc7ea.jpg

-640-0-5d090d7b1410f.jpg

-640-0-5d090d78620cf.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021399021148682
array(1) { ["section"]=> string(94) "i-ka-lene-te-gjithe-gojehapur-kush-eshte-vajza-e-deputetes-shqiptare-qe-po-djeg-rrjetin-168753" }