'I kanë a jo sytë në ballë', Rama publikon VIDEON dhe 'rrëfehet': Më duket gjëja më normale....

Publikuar tek: aktualitet, më 08:12 21-01-2019 'I kanë a jo sytë në ballë', Rama publikon VIDEON dhe 'rrëfehet': Më duket gjëja më normale....

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video me pamje të transformimit të një qendre shëndetësore në Lezhë.

Në kuadër të programit 'Reahabilitimi i 300 qendrave shëndetësore', kryeministri publikon në mënyrë të herë pas hershme transformimet nëpër qendrat shëndetësore të vendit.

'Duke ju rrëfyer se kur thonë që shëndetësia ka shumë probleme, më duket gjëja më normale, po ama kur thonë që s'ka ndryshim e kam të pamundur të mos dyshoj nëse i kanë a jo sytë në balle, ju uroj një javë të mbarë', shkruan Rama.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditë e trishtë për Eugent Bushpepën, këngëtari humb babain
Eksportet, 105 milion euro humbje në 2018-n, vetëm nga zhvlerësimi i euros »
Article Logic
Execution time: 0.013458967208862
array(1) { ["section"]=> string(92) "i-kane-a-jo-syte-ne-balle-rama-publikon-videon-dhe-rrefehet-me-duket-gjeja-me-normale-149629" }