I kemi lidhur atletet gabim gjatë gjithë kohës, ja mënyra e duhur

Publikuar tek: bota, më 18:15 20-06-2015

I keni vënë re dy vrimat e voga për lidhëset në atletet tuaja por asnjëherë nuk i keni përdorur? Kujt i kishte shkuar ndërmend, por ja që e kanë një funksion të “fshehte”.

Ndiqeni këtë video për të mësuar se si lidhen atletet sportive në mënyrën e duhur duke përdorur edhe dy vrimat ekstra duke e mbajtur atleten të shtrënguar pas këmbës por në të njëjtën kohë pa ju lënduar teksa enci. Një metodë fantastike për të gjithë ata që vrapojnë shpesh apo ngasin biçikletën ndërkohë që kanë veshur atlete.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013411998748779
array(1) { ["section"]=> string(70) "i-kemi-lidhur-atletet-gabim-gjate-gjithe-kohes-ja-menyra-e-duhur-14127" }