I këndonte tradhëtisë në ‘Këngë Magjike’, një person special e shoqëronte Soni Malajn në prapaskenë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:46 08-12-2019 I këndonte tradhëtisë në ‘Këngë Magjike’, një person special e shoqëronte Soni Malajn në prapaskenë (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar nata finale e festivalit ‘Kënga Magjike’, ku fituese u shpall Eneda Tarifa.

Mirëpo përveç skenës, shumë surpriza ka pasur edhe pas saj, ku artistët ishin të akomoduar.

Në rastin e këngëtares Soni Malaj, e shoqëronte nëna dhe vajza e saj.

Kjo e fundit ishte rritur aq shumë sa të gjithë ata që e kanë parë janë surprizuar.

Tashmë Soni kishte përveç se një suport shpirtëror ashtu edhe një mbështetje të madhe.

Kujtojmë që Malaj u prezantua me këngën ‘Shije tadhtie’, një ndër baladat më të arrira të saj, siç e ka quajtur vetë Soni.

soni.jpg

lkjlkjlkj.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037887096405029
array(1) { ["section"]=> string(108) "i-kendonte-tradhetise-ne-kenge-magjike-nje-person-special-e-shoqeronte-soni-malajn-ne-prapaskene-foto-188757" }