I kërkoi autograf, Messi injoron tifozin e moshuar

Publikuar tek: sport, më 13:19 17-05-2015

Video është postuar nga faqja zyrtare e “FC Barcelona” dhe tregon Lionel Messin duke rrefuzuar një të moshuar i cili i kërkoi një autograf.

Klipi fillon me Neymar, që firmos letrën e tifozit të moshuar, pastaj tregon Messin që shkon me mospërfillje drejt të moshuarit i cili mban në dorë një stilolaps dhe një copë letër. Momenti është filmuar gjatë udhëtimit për në Madrid, ku një fitore do ti kurorëzojë ata kampionë të “La Liga”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092248916625977
array(1) { ["section"]=> string(55) "i-kerkoi-autograf-messi-injoron-tifozin-e-moshuar-11345" }