I kërkoi një FOTO në pishinë, ja çfarë i punon Ermali Amit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:39 11-06-2019 I kërkoi një FOTO në pishinë, ja çfarë i punon Ermali Amit

Prej disa ditësh çifti i njohur i ekranit, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi ndodhen për pushime në Belek të Turqisë.

Ata ndonëse kanë zgjedhur të largohen për pak kohë nga profesionet përkatëse, sërish mbeten në qendër të mediave, për shkak të fotove që publikojnë.

Mirëpo, së fundmi Ami ka postuar një foto në Instastory teksa shkruan: 'Kur i thua burrit të të bëjë foto'.

Mesa duket Ermali nuk ka qenë në humor për t’i bërë asaj sërish foto nga pishina.

Theksojmë që çifti në këtë udhëtim kanë marrë me vete edhe dy fëmijët, Joelin dhe Sian e vogël.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094010829925537
array(1) { ["section"]=> string(64) "i-kerkoi-nje-foto-ne-pishine-ja-cfare-i-punon-ermali-amit-167806" }