I kërkoi seks në këmbim të punësimit, vajza denoncon zyrtarin e tatimeve në Korçë: Prokuroria nis hetimet (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 00:23 24-02-2020 I kërkoi seks në këmbim të punësimit, vajza denoncon zyrtarin e tatimeve në Korçë: Prokuroria nis hetimet (Emri) Foto ilustruese

Prokuroria e Korçës ka nisur hetimet për një zyrtar të tatimeve në të Drejtorisë Rajonale të Korçës, pasi dyshohet se i ka kërkuar favore seksuale një shtetaseje në këmbim një vendi pune.

Sipas Ora News, bëhet fjalë për zyrtarin e Drejtorisë Rajonale të Tatimeve Korçë Arian Mema.

Mema i ka kërkuar favore seksuale një vajze në këmbim të punësimit, mirëpo kjo e fundit e ka denoncuar në Policinë e qytetit, e cila menjëherë ka thirrur zyrtarin e tatimeve për të dhënë dëshiminë e tij dhe më pas e ka referuar rastin në Prokurori.

Identiteti i denoncueses nuk bëhet ende i ditur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065000057220459
array(1) { ["section"]=> string(115) "i-kerkoi-seks-ne-kembim-te-punesimit-vajza-denoncon-zyrtarin-e-tatimeve-ne-korce-prokuroria-nis-hetimet-emri-196213" }