I kërkonte 5 milionë lekë tregtarit, arrestohet 39-vjeçari në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 10:29 07-02-2015 I kërkonte 5 milionë lekë tregtarit, arrestohet 39-vjeçari në Durrës

Një 39-vjeçar që prej kohësh ishte duke kërcënuar një tregtar në Durrës është arrestuar nga efektivët e policisë. Ilirian Basholli do të  akuzohet tashmë për shtrëngim dhe kanosje kundrejt tregtarit pasi I kërkonte atij 5 milionë lekë.

Tregtari e ka kallëzuar penalisht Bashollin, i cili ka rënë në prangat e policisë shumë shpejt.

Edhe më parë 39-vjeçari ka patur precendentë kur është dënuar për gjobvënie nga Gjykata e Krimeve të Rënda Tiranë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Cigarja që shpëtoi “Stresin” nga biruca
Dosja Gjika/ Policia sekuestron pallatin 11-katësh në qendër të Vlorës »
Article Logic
Execution time: 0.011620998382568
array(1) { ["section"]=> string(72) "i-kerkonte-5-milione-leke-tregtarit-arrestohet-39-vjecari-ne-durres-2621" }