I komentoi Taynës në foto, kërcënohet menaxheri i VIP-ave: Do të marrim peng nëse...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:31 23-01-2021 I komentoi Taynës në foto, kërcënohet menaxheri i VIP-ave: Do të marrim peng nëse... Xhani Demika - Tayna

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit Tayna, ka publikuar në rrjete sociale disa foto sensuale.

Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë qielli, shumë të ngushtë pas trupit, duke nxjerrë në pah format tërheqëse, ku në sy binin të pasmet bombastike.

0447f9dfd88cd8d917bff31dbbff91c2_L.jpg

Komentet kanë qenë nga më të ndryshmet, por në sy ra komenti i mikut të saj dhe menaxherit të njohur të këngëtarëve, Xhani Demika, i cili me shaka i ka thënë: Mos më thuaj që po lan dyshemenë.

Screenshot_5_1.jpg

Ndërkohë në inbox-in e tij në Instagram i ka ardhur një kërcënim, nga dikush që vetë Xhani nuk ia bën publik emrin.

142686872_336474544152255_7579436398663379470_n.jpg

“Merresh peng po ma ngacmove prapë Taynën”, i shkruan ai, teksa nuk dihet nëse situata është serioze apo është diçka me humor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Nuk merrem vesh me burrin’, 33-vjeçarja i kërkon këshillë, Rudina Dembacaj: Ndarja është super zgjidhje, lëre urgjent!
Vajza e ish-deputetes demokrate ‘tërbon’ fansat, në mes të dimrit poston foto me bikini nga plazhi; ekspozon të pasmet bombastike »
Article Logic
Execution time: 0.013491868972778
array(1) { ["section"]=> string(86) "i-komentoi-taynes-ne-foto-kercenohet-menaxheri-i-vip-ave-do-te-marrim-peng-nese-236141" }