I kthyer nga emigracioni, Rama publikon VIDEO dhe jep shembull që në mëngjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:24 07-04-2018 I kthyer nga emigracioni, Rama publikon VIDEO dhe jep shembull që në mëngjes

Të kthyer tashmë në një rutinë këtë metodë kryeministri Rama ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook. Rama ka publikuar historinë e një emigranti të kthyer në Shqipëri, i cili ka gjetur punë te Zyrat e Punës.

Me këtë histori Rama jep shembull dhe uron ditë të mbarë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë shembull të një prej shumë shqiptarëve të rikthyer në atdhe nga emigracioni, që dallohen për gatishmërinë e veçantë për të punuar kudoqoftë, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan kryeministri.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Bëre gabim, LARGOHU”, aktivisti troç Ramës: Do ketë pasoja edhe më të rënda
Misioni i fesë nuk janë festat! »
Article Logic
Execution time: 0.011379957199097
array(1) { ["section"]=> string(82) "i-kthyer-nga-emigracioni-rama-publikon-video-dhe-jep-shembull-qe-ne-mengjes-115994" }