I lë të gjithë pa fjalë, Getoar Selimi bën ndryshimin e papritur në pamje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:49 15-09-2019 I lë të gjithë pa fjalë, Getoar Selimi bën ndryshimin e papritur në pamje

Ndryshe nga çfarë mund të pritej, reperi Getoar Selimi i ka surprizuar të gjithë me ndryshimin në 'look'.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, ai është shfaqur i qethur zero dhe shkruan "refresh".

Getoari ka marrë shumë komente nga fansat e tij, të cilët e kanë komplimentuar, por kanë pasur edhe nga ata që e pëlqejnë me flokë.

Kujtojmë që reperi së fundmi ka realizuar këngën 'Malena' në bashkëpunim me Majk.

Screenshot_12.jpg

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026802062988281
array(1) { ["section"]=> string(79) "i-le-te-gjithe-pa-fjale-getoar-selimi-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje-178569" }