'I lutesha zotit të më ndihmonte', Robert Berisha rrëfen momentin e vështirë që ka kaluar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:30 17-07-2019 'I lutesha zotit të më ndihmonte', Robert Berisha rrëfen momentin e vështirë që ka kaluar

Të gjithëve na ndodh që të kalojmë momente të vështira, eksperienca të tilla sigurisht që provojnë edhe personazhet e njohur.

I fundit që ka treguar një episod jo të këndshëm është këngëtari i njohur, Robert Berisha.

Si protagonist i intervistës “25-së Pyetje me Prive”, ai u pyet se cili ishte momenti i tij më i vështirë në karrierën muzikore!

“Kam qenë shumë keq me kordat e zërit. I lutesha zotit të më ndihmonte. Thosha vetëm edhe sonte pastaj do të pushoj e do të ushqehem mirë. Ky ka qenë problem kryesor i karrierës time. Kam qenë shumë keq me shëndet. Pasi i kreva koncertet ashtu veprova, e majta premtimin dhe pushova”, ka treguar këngëtari.     

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070149898529053
array(1) { ["section"]=> string(93) "i-lutesha-zotit-te-me-ndihmonte-robert-berisha-rrefen-momentin-e-veshtire-qe-ka-kaluar-172477" }