I martuar me 3 fëmijë, INXHINIERI 61-vjeçar vishet me taka dhe funde të shkurtër: Dua një vështrim…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:16 19-10-2020 I martuar me 3 fëmijë, INXHINIERI 61-vjeçar vishet me taka dhe funde të shkurtër: Dua një vështrim… Mark Bryan

Veshja nuk është ajo që tregon gjininë! Këtë e ka pohuar me plot gojën një inxhinier i robotikës në Gjermani, Mark Bryan, i cili prej kohësh tashmë del në publik me funde dhe taka të larta.  

Veshja e tij ndryshon shumë nga ajo e meshkujve normal, pasi nga brezi e lart mban veshje normale, ndërkohë që poshtë belit kombinon minifunde me këpucë me taka ose funde me çizme.

"Unë preferoj më shumë fundet se sa fustanet. Veshja nuk më lejon të përziej gjinitë. Unë preferoj një vështrim 'mashkullor' mbi bel dhe një pamje jo-gjinore poshtë belit. Është e njëjtë si të lyesh flokët me ngjyrë të gjelbërt,”- tregon 61-vjeçari, i cili numëron një numër të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

Prej 11 vitesh, gruaja e tij e ndihmon që të zgjedhë rrobat, ndërkohë që vajza e tij shpesh dëshiron që ajo të marrë hua veshjet dhe këpucët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U bë nënë për herë të dytë, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël me Diellin: Na shndriti sot
»
Article Logic
Execution time: 0.012964010238647
array(1) { ["section"]=> string(103) "i-martuar-me-3-femije-inxhinieri-61-vjecar-vishet-me-taka-dhe-funde-te-shkurter-dua-nje-veshtrim-224348" }