I mbani mend aktorët e “Unë, Ti dhe Kasandra?" Ja si duken ata sot (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 11:05 17-03-2017 I mbani mend aktorët e “Unë, Ti dhe Kasandra?

Është pikërisht aktori i dashur për publikun shqiptar Neritan Liçaj ai i cili na kujton këtë foto nga filmi i famshëm “Unë, ti dhe Kasandra”.

Ndonëse ky film  i përket vitit 1999, aktorët Neritan Liçaj dhe Rozi Kostani nuk kanë ndryshuar shumë.

Ata duken po aq rinorë ndërsa vazhdojnë punën e tyre në teatër. Si Rozi ashtu edhe Neritani janë bërë prindër por vazhdojnë të ruajnë miqësinë e tyre madje edhe të punojnë bashkë.

roz1.jpg

neri1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074319839477539
array(1) { ["section"]=> string(73) "i-mbani-mend-aktoret-e-une-ti-dhe-kasandra-ja-si-duken-ata-sot-foto-72216" }