I mbuluar me tatoo, Sokol Balla filmohet duke kërcyer si reper në Rio de Janeiro (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:58 07-07-2019 I mbuluar me tatoo, Sokol Balla filmohet duke kërcyer si reper në Rio de Janeiro (VIDEO)

Shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim na vjen së fundmi gazetari i njohur Sokol Balla.

Gazetari ka publikuar një video nga pushimet në Rio de Janeiro. Sokoli shfaqet duke kërcyer si reper buzë detit nën tingujt e këngës 'Rio' të Ledri Vulës.

Ajo që bie në sy janë tatuazhet e gazetarit, me të cilat ka mbuluar tërësisht të dy krahët.

'Pershendes Ledri Vulën dhe te gjithe ju', shkruan Balla krahas videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069398880004883
array(1) { ["section"]=> string(92) "i-mbuluar-me-tatoo-sokol-balla-filmohet-duke-kercyer-si-reper-ne-rio-de-janeiro-video-171412" }