I mbyllën faqen me mijëra fansa, Blendi Fevziu e merr me sportivitet dhe ja ç’bën këtë të diel

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:33 11-09-2016 I mbyllën faqen me mijëra fansa, Blendi Fevziu e merr me sportivitet dhe ja ç’bën këtë të diel

“Facebook” ka rregullat e veta dhe në bazë të tyre vendosi të mbyllë faqen e “Opinion.al” të gazetarit Blendi Fevziu që mesa duket i ka shkelur këto rregulla.

Por ndonëse humbi me mijëra e mijëra fansa, Blendi duket se e ka marrë me sportivitet.

Këtë të diel ai është shfaqur duke pedaluar me biçikletë dhe nuk tregon aspak pamjen e një njeriu të mërzitur.

Veshur sport e në formë të shkëlqyer fizike, gazetari buzëqesh e pozon plot qejf. Fundja gazetari është i vjetër në këtë fushë dhe di edhe si të dalë nga situata.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032335996627808
array(1) { ["section"]=> string(99) "i-mbyllen-faqen-me-mijera-fansa-blendi-fevziu-e-merr-me-sportivitet-dhe-ja-c-ben-kete-te-diel-52590" }