I merr, i rrit dhe të ikin’, ja si i përgjigjet Kejvina komentit të Ermal Mamaqit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:59 25-06-2019 I merr, i rrit dhe të ikin’, ja si i përgjigjet Kejvina komentit të Ermal Mamaqit

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizzit shqiptar.

Para pak javësh, Kejvina u largua nga emisioni 'Xing me Ermalin', për tu bërë pjesë e një prej kanaleve italianë.

E duke u nisur nga kjo deklaratë, Ermali e ka ngacmuar pak me shaka në një foto të publikuar së fundmi nga Kejvina.

I merr, i rrit, të ikin në Itali…”, shkroi me shaka Ermali, batutë të cilën Kejvina e kuptoi dhe ia ktheu në të njejtën mënyrë: “ahahahahahah nuk kam ikur shumë larg'.

 

auto_zena1561464254.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.071256160736084
array(1) { ["section"]=> string(85) "i-merr-i-rrit-dhe-te-ikin-ja-si-i-pergjigjet-kejvina-komentit-te-ermal-mamaqit-169700" }