‘I merr, i rrit dhe të ikin’, Kejvina Kthella i përgjigjet Ermal Mamaqit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:51 25-06-2019 ‘I merr, i rrit dhe të ikin’, Kejvina Kthella i përgjigjet Ermal Mamaqit

Kejvina Kthella u përfol shumë në media për largimin nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, ku u bë edhe e famshme.

Tashmë ajo është zhvendosur në Itali për të ushtruar profesionin si modele, ndërsa vetë moderatori i emisionit tha se do ta shohim në një prej kanaleve më të fuqishëm italianë.

Mirëpo së fundmi Ermali e ka ngacmuar në një postim të Kejvinës në Instagram.

‘I merr, i rrit, të ikin në Itali…’, shkruan Ermali me shaka, ndërsa ish-velina ia ka kthyer po me humor.

‘hahahaahahaa nuk kam ikur shumë larg’, i përgjigjet ajo.

auto_zena1561464254.png

1-28.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19631314277649
array(1) { ["section"]=> string(75) "i-merr-i-rrit-dhe-te-ikin-kejvina-kthella-i-pergjigjet-ermal-mamaqit-169698" }