I mituri shfaq aftësi mahnitëse dy vjet pas aksidentit të tmerrshëm (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:10 24-07-2017 I mituri shfaq aftësi mahnitëse dy vjet pas aksidentit të tmerrshëm (Video)

Është vetëm dy vjeç por Jett Limon ka aftësi të mrekullueshme në basketboll. Vogëlushi është filmuar në një video duke gjuajtur topin e basketbollit në rrjetë pa humbur as edhe një pikë.

Por historia e tij është tepër e dhimbshme. Jett është i vetmi i mbijetuar nga një aksident tragjik me makinë ku humbi jetën nëna e tij dhe motra 3-vjeçare.

Babai i 2-vjeçarit tha se ai nisi të fitonte aftësi të papara në basketboll nga videot që shikonte në Youtube teksa praktikonte duke gjuajtur në koshin e plehrave.

Në një video të fundit ai duket në shtëpi teksa qëllon topin herë pas here pa humbur as edhe një rrjetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Njihuni me 26 qytetet më të rrezikshme në botë, kujdes mos shkelni në “dërrasë të kalbur”
Një nga makinat sportive më ikonike amerikane del jashtë prodhimit »
Article Logic
Execution time: 0.010630130767822
array(1) { ["section"]=> string(79) "i-mituri-shfaq-aftesi-mahnitese-dy-vjet-pas-aksidentit-te-tmerrshem-video-87190" }