I mori emisionin Ilda Bejlerit, flet për herë të parë Bora Zemani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:41 21-08-2017 I mori emisionin Ilda Bejlerit, flet për herë të parë Bora Zemani

Para tre ditësh Bora Zemani lajmëroi përmes një postimi në Facebook se do të drejtonte emisionin "Bar Skedina"në Digitalb.

Ky emision kishte më parë moderatore Ilda Bejlerin. Teksa u mendua se vajzat mund të jenë mërzitur me njëra-tjetrën për shkak të emsionit, Bora Zemani ka treguar për Xing.al se ato vazhdojnë të jenë shoqe dhe asgjë nuk ka ndryshuar mes tyre.

 "Unë do të bëj "Bar Sport Skedina", kurse Ilda do të drejtojë emisionin e darkës "Zona gol". Pra jemi akoma mikesha, nuk i kam zënë vendin",-është shprehur Bora.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019455909729004
array(1) { ["section"]=> string(70) "i-mori-emisionin-ilda-bejlerit-flet-per-here-te-pare-bora-zemani-89723" }