I moshuari gjendet i pajetë në shtëpinë e tij, dyshohet se është vetëvrarë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:33 16-11-2019 I moshuari gjendet i pajetë në shtëpinë e tij, dyshohet se është vetëvrarë Foto ilustruese

Një 68 vjeçar është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në fshatin Shumbat të Dibrës, mbrëmjen e sotme.

Sipas informacioneve paraprake, raportohet se i moshuari Xheladin Mandri jetonte i vetëm në banesën e tij, në të cilën është gjetur dhe i pajetë, ndërsa dyshohet se është vetëvrarë me armë automatike.

Policia menjëherë sapo ka marrë njoftim ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve që kanë çuar 68 vjeçarin drejt veprimit fatal.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022212982177734
array(1) { ["section"]=> string(80) "i-moshuari-gjendet-i-pajete-ne-shtepine-e-tij-dyshohet-se-eshte-vetevrare-186136" }