I moshuari gjendet i vdekur në shtëpinë e tij, zbulohet shkaku

Publikuar tek: aktualitet, më 20:38 21-12-2017 I moshuari gjendet i vdekur në shtëpinë e tij, zbulohet shkaku

Një 70 vjeçar është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij, në një fshat në Finiq.

Sipas policisë, S.K, 70 vjeç, është gjetur i vdekur pa shenja dhune, në fshatin Dhivër.

Sakaq bëhet me dije se nga hetimet e kryera deri më tani rezulton se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale. Asnjë shenjë dhune nuk është shfaqur në trupin e të moshuarit.

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Sarandë ka marrë materialet e mbledhura deri më tani dhe po heton çështjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr mes dy punonjësve në Dibër, pasi e plagos polici e dërgon me urgjencë në spital (EMRA-DETAJE)
U plagos me armë zjarri nga polici, ndërron jetë specialisti i IT në drejtorinë e Dibrës »
Article Logic
Execution time: 0.010807037353516
array(1) { ["section"]=> string(68) "i-moshuari-gjendet-i-vdekur-ne-shtepine-e-tij-zbulohet-shkaku-103929" }