I moshuari ndërron jetë në autobusin Tiranë-Himarë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:37 14-07-2015 I moshuari ndërron jetë në autobusin Tiranë-Himarë

Një 60 vjeçar nga Vlora ka ndërruar jetë në autobusin e linjës Tiranë-Himarë.

60 vjeçari Namik Muho është gjetur i pajetë në sedilje nga punonjësit e autobusit të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë. Mendohet se vdekja ka ardhur nga shkaqet natyrore gjatë rrugës në autostradën Vlorë-Fier, në vendin e quajtur "Panaja". Pritet që ekspertiza të përcaktojë shkaqet e vdekjes së papritur të 60 vjeçarit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohen dhe asgjësohen 1822 rrënjë kanabis në Shkodër
71 vjeçarja: Djalin e mbyta se ishte i pirë dhe më kërkonte para, më kërcënoi me thikë »
Article Logic
Execution time: 0.011338949203491
array(1) { ["section"]=> string(56) "i-moshuari-nderron-jete-ne-autobusin-tirane-himare-16114" }